
Спортивна сумка-рюкзак Thule Chasm 90L Olivine (оливковий)
8 199 ₴
+380 (97) 752-17-33
📞 Київстар- В наявності
- Код: 3204300-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка-рюкзак Thule Chasm 90L Olivine (оливковий)
Ці жорсткі, стійкі до несприятливих погодних умов сумки із широко розкривним основним відділенням і знімними ременями — ваші надійні супутники в будь-якій поїздці.
Особливості:
- Легкий доступ до спорядження через широкий отвір збільшеного розміру
- Дизайн 2-в-1: наплічні ремені дають змогу носити спортивну сумку як рюкзак і легко прибирати, якщо в них немає потреби
- Міцна водонепроникна брезентова тканина надійно захищає речі
- Внутрішні сітчасті кишені допомагають сортувати та зберігати невеликі речі
- Зовнішні стягувальні ремені утримують речі так, щоб вони не падали на дно сумки, коли її використовують як рюкзак
- Чохол для перенесення, який входить до комплекту, дає змогу зручно зберігати речі та може використовуватися як чохол для аксесуарів усередині валізи
- М'яке дно захистить речі під час контакту з землею
- У зовнішній потайній кишені зручно зберігати невеликі предмети
- Ручки збільшеного розміру для зручного розміщення і вилучення з багажника або вантажного боксу
Характеристики:
- Серія: Chasm
- Об'єм: 90 л
- Зовнішня ширина: 42 см
- Зовнішня довжина: 74 см
- Зовнішня висота: 33,5 см
- Вага: 2 кг
- Колір: Olivine (оливковий)
- Матеріал: Покриття TPE, підкладка Нейлон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Призначення | Унісекс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 33.5 см |
| Ширина | 74 см |
| Глибина | 42 см |
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 90 л |
- Ціна: 8 199 ₴










