
Дорожня сумка Poolparty Sidewalk (бузковий)
891 ₴
+380 (97) 752-17-33
📞 Київстар- В наявності
- Код: sidewalk-pink-ruffle-64
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумки Poolparty володіють величезною областю застосування: з ними можна ходити на шопінг, в супермаркет, на пікнік і навіть поїхати в подорож. Сумка зроблена з високоякісних матеріалів! У будь-який час року і в будь-яку погоду вона буде виглядати просто чудово, чудово справляються зі своїм основним завданням.
Сумка має одне велике відділення закривається на блискавку. Всередині є кишенька для різних дрібниць.
Особливості:
- Одне відділення, внутрішній кишеню
- Матеріал верху: поліестер
- Розміри: ширина - 40 см, висота - 25 см, товщина - 16 см, висота з ручками - 45 см
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Poolparty |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бузковий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 1 |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
- Ціна: 891 ₴




