
Тримач для губки Sponge Bunny Qualy (білий)
486 ₴
- В наявності
- Код: pdk-QL10206-5
Цей турботливий і симпатичний кролик буде надійним зберігачем Вашої губки на кухні або у ванній кімнаті! Прикрепите тримач присосками до стіни або мийки й у Вас з'явиться комфортне місце відпочинку для помічниці в митті посуду. До того ж Ви завжди знатимете, де вона. У такому положенні губка швидше висихатиме, і, відповідно, довше Вам прослужить. Плюс до всього, кролик може повертати голову, щоб тішити своєю мордочкою оточення:)
Губка входить до комплекту постачання.
Розміри (в пакованні) — 105 x 100 x 80 мм
Розміри (без паковання) 100 х 70 х 48 мм
Вага (в пакованні) — 75 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Qualy |
| Країна виробник | Таїланд |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 48 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Тримач для губки |
- Ціна: 486 ₴



