
Гачок настінний Cloud Hook Qualy
351 ₴
- В наявності
- Код: v-QL10215-WH-5
Гачки-облаки Cloud Hook
Гачок Cloud Hook від бренда Qualy створений для того, щоб цілим зберегти будь-який предмет, який Ви йому довірите, чи то парасолька, чи то жіноча сумочка!
Завдяки знімній кришці на магнітних тримачах, хмара-гачок також може функціонувати як ароматизатор (який можна вкладати всередину) або ємності для зберігання дрібниць (наприклад, ключі тощо)
Розміри (в пакованні) — 97 х 68 х 58 мм
Розміри (без паковання) — 95 x 67 x 57 мм
Вага (в пакованні) — 60 г
Весь асортимент настінних вішалок і гачків
від інтернет-магазину Happyone.com.ua дивіться в нашому каталозі:
___________________________________________________________________

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qualy |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Гачки | пластик |
- Ціна: 351 ₴






